trnavastk.sk https://trnavastk.sk STK s výhodami Fri, 29 Nov 2019 12:38:01 +0000 sk-SK hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.3.2 https://trnavastk.sk/wp-content/uploads/2019/11/Ikona-Easy-Check.png trnavastk.sk https://trnavastk.sk 32 32 Píše o nás Nový čas! https://trnavastk.sk/2019/11/29/pise-o-nas-novy-cas/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pise-o-nas-novy-cas Fri, 29 Nov 2019 12:11:35 +0000 https://new.trnavastk.sk/?p=2740 Sme celebritná STK. 23 októbra o nás vyšiel článok v Novom čase.Čo o nás píšu? Že dokážeme vyhovieť zákazníkom aj hlboko v noci, sme najväčšia STK na Slovensku s najväčou kapacitou. Dokonca, že chystáme aj VIP linku a iné zaujímavosti.

The post Píše o nás Nový čas! appeared first on trnavastk.sk.

]]>
Sme celebritná STK. 23 októbra o nás vyšiel článok v Novom čase.
Čo o nás píšu? Že dokážeme vyhovieť zákazníkom aj hlboko v noci, sme najväčšia STK na Slovensku s najväčou kapacitou. Dokonca, že chystáme aj VIP linku a iné zaujímavosti.

The post Píše o nás Nový čas! appeared first on trnavastk.sk.

]]>
Pokute sa nevyhnete https://trnavastk.sk/2019/11/29/pokute-sa-nevyhnete/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pokute-sa-nevyhnete Fri, 29 Nov 2019 12:09:36 +0000 https://new.trnavastk.sk/?p=2738 Polícia chce od decembra zefektívniť vymáhanie pokút v rámci objektívnej zodpovednosti na základe EČV.Ak nebude pokuta za priestupok zistený pomocou objektívnej zodpovednosti uhradená a policajt príde počas služby do kontaktu s daným vozidlom priamo na ceste, môže previnilcovi zadržať doklady od vozidla a tabuľky s evidenčným číslom, aby znemožnil ďalšej jazde s vozidlom (znemožnenie jazdy […]

The post Pokute sa nevyhnete appeared first on trnavastk.sk.

]]>
Polícia chce od decembra zefektívniť vymáhanie pokút v rámci objektívnej zodpovednosti na základe EČV.
Ak nebude pokuta za priestupok zistený pomocou objektívnej zodpovednosti uhradená a policajt príde počas služby do kontaktu s daným vozidlom priamo na ceste, môže previnilcovi zadržať doklady od vozidla a tabuľky s evidenčným číslom, aby znemožnil ďalšej jazde s vozidlom (znemožnenie jazdy sa vzťahuje len na vozidlo a vodič môže aj naďalej legálne viesť iné vozidlo). Doklady a evidenčné čísla sa vrátia vodičovi až po uhradení pokuty.

The post Pokute sa nevyhnete appeared first on trnavastk.sk.

]]>
Telefón v ruke za volantom? Pokuta! https://trnavastk.sk/2019/11/29/telefon-v-ruke-za-volantom-pokuta/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=telefon-v-ruke-za-volantom-pokuta Fri, 29 Nov 2019 10:55:34 +0000 https://new.trnavastk.sk/?p=2734 Zákaz používať telefón (handsfree je samozrejme povolené) sa upravil tak, že sa zakázalo ho aj držať v ruke a aby sa pravidlo okrem telefónu vzťahovalo aj na iné telekomunikačné, audiovizuálne a podobné zariadenia.Stúpli aj pokuty. V blokovom konaní na 100 € a v riadnom konaní na 200 €.

The post Telefón v ruke za volantom? Pokuta! appeared first on trnavastk.sk.

]]>
Zákaz používať telefón (handsfree je samozrejme povolené) sa upravil tak, že sa zakázalo ho aj držať v ruke a aby sa pravidlo okrem telefónu vzťahovalo aj na iné telekomunikačné, audiovizuálne a podobné zariadenia.
Stúpli aj pokuty. V blokovom konaní na 100 € a v riadnom konaní na 200 €.

The post Telefón v ruke za volantom? Pokuta! appeared first on trnavastk.sk.

]]>